Kancelaria Notarialna
Marcin Poćwiardowski

Lex Est Quod Notamus

NOTARIUSZ

Marcin

Poćwiardowski

ul. Wojska Polskiego 16 A-G/53
72-600

Świnoujście

tel.:
91-321-20-20, 601-422-100
Godziny pracy:
  • pn.: 9.00 - 18.00
  • wt. - pt.: 9.00 - 17.00
  • Inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu.

KANCELARIA

Kancelaria Notarialna Marcina Poćwiardowskiego oferuje Państwu profesjonalną obsługę w zakresie czynności notarialnych. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie, ze wskazaniem na optymalne rozwiązanie. W Kancelarii uzyskają Państwo wyczerpujące informacje niezbędne do dokonania czynności notarialnych. W tym celu wskazany jest kontakt z kancelarią w dogodny dla Państwa sposób: osobisty, telefoniczny lub za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail).

Notariusz Marcin Poćwiardowski jest absolwentem Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji. W ramach podnoszenia kwalifikacji zawodowych ukończył również podyplomowe studia z prawa europejskiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z notariatem związany jest od 2001 roku, gdy rozpoczął aplikację notarialną. Po odbyciu aplikacji i asesury notarialnej w 2008 roku otrzymał nominację na notariusza. W latach 2008 – 2011 prowadził kancelarię notarialną w Szczecinie, a od stycznia 2012 roku mieszka w Świnoujściu, gdzie prowadzi kancelarię.

Kancelaria mieści się na parterze budynku na Osiedlu Platan, w sąsiedztwie Urzędu Miasta oraz Urzędu Skarbowego i jest przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej poza siedzibą Kancelarii, jeżeli jest to uzasadnione szczególnymi okolicznościami bądź przemawia za tym charakter czynności.

Notariusz udziela bezpłatnej informacji odnośnie dokonywanych czynności notarialnych.

Valid XHTML 1.1Level Double-A conformance, W3C WAI Web Content Accessibility Guidelines 2.0
Opracowanie: RejNET
wygenerowano w czasie: 0.02 s.
X

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody, by pliki cookies były zapisywane na dysku, należy zmienić ustawienia swojej przeglądarki.